
vSET
Висівний апарат
КОЖЕН 1% ЗНИЖЕННЯ ЯКОСТІ
ДОЗУВАННЯ КОШТУЄ ВАМ
ДО 160 КГ/ГА НЕДООТРИМАНОГО ВРОЖАЮ:
Належна робота висівних апаратів є дуже важливим
фактором отримання доброго врожаю. Якщо висівні апарати
виконують поштучне дозування (“сингуляцію”) насіння менш
ніж на 99%, ви втрачаєте свій урожай. Пройдіть вашим полем
і відміряйте 7.5 м в одному з рядків з міжряддям 70см.
Бачите там пропуск?
А, може, “двійник”?
Скільки їх всього?
Ви можете це собі дозволити з сьогоднішніми цінами на
насіння?

.png)
КОЖНА НАСІНИНА РАХУЄТЬСЯ:
Протравлюєте насіння та обробляєте його інокулянтами у великих дозах? Ваше насіння не завжди якісно очищене та відсортоване? Тоді дозувати насіння належним чином під час сівби буде складно. Не кожен висівний апарат може працювати з насінням, яке є неоднорідним за формою, розміром і питомою вагою.
.png)
ВИСІВНІ АПАРАТИ vSet ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ 99% СИНГУЛЯЦІЮ НАСІННЯ КУКУРУДЗИ:
У висівних апаратах vSet використовується високовакуумна система подачі та високоточний дозатор насіння, які забезпечуютьналежне відокремлення насіння різного розміру і форми. Немає необхідності виконувати заміну висівних дисків, змінювати налаштування дозаторів чи вакуумної системи. На момент проходження висівного диска через дозатор тільки одна насінина буде готова випасти з висівної трубки. Кожен раз вам залишається лише засипати насіння в бункер і сіяти.

ВІДЧУЙТЕ РІЗНИЦЮ:
Порівняйте це поле, засіяне в 2014 році сівалкою з висівними
апаратами пальцевого типу, з тим же полем, засіяним в 2016 році сівалкою з висівними апаратами vSet. У цього фермера сингуляція збільшилась з 96,2% до 99,7%. При середньому прирості врожайності у 0,16 т/га на кожен відсоток покращення сингуляції загальне збільшення врожайності склало 0,55 т/га тільки за рахунок заміни висівних апаратів.

Поле, засіяне в 2014 році з використанням пальцевих дозаторів. Середній показник сингуляції становив 96,2%, пропуски – 1,5%, а висів декількох насінин заміть одної – 2,3%.

Це ж поле, засіяне в 2016 році з використанням висівних апаратів vSet. Середній показник сингуляції становив 99,7%, пропуски – 0,1%, а висів декількох насінин заміть одної – 0,2%.
ТЕХНОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

